Najczęściej zadawane pytania

Nasi klienci mają możliwość zaopatrzenia się w materiały hydrauliczne/wod-kan przed ich uprzednim zamówieniem. Skupiamy się na produktach oraz narzędziach elektryczno-budowlanych, które goszczą na stałe w naszym asortymencie.

Rabaty są przez nas ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Jeżeli planujesz większe zakupy w naszym sklepie lub chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą, skontaktuj się z nami.

Do Gniazdek: 3×2,5
Do Oświetlenia 3×1,5
Do Indukcji 5×2,5

pn.-pt. 7:00-16:00
sob. 9:00-12:00

Tak, współpracujemy z firmami kurierskimi DHL oraz ORLEN Paczka. Przy naszej hurtowni znajduje się również Paczkomat InPost, jednak nie odpowiadamy za jego działanie.

Współpraca

Aby nawiązać współpracę, prosimy o kontakt na adres wspolpraca@proniek.pl
W wiadomości należy podać wszystkie dane firmy na podstawie których możemy zweryfikować jej wiarygodność, oraz jakim zakresem współpracy są Państwo zainteresowani.

Aby podjąć współpracę hurtową poza gołdap, bądź w dropshippingu, zapoznaj się z informacjami na stronie https://750v.pl/dropshipping

Oferujemy współpracę dla elektryków, rabat na podstawie obrotu w hurtowni. Jesteśmy na bieżąco zatowarowani na wszystkie produkty

Oferujemy stałą współpracę związaną z serwisem sprzętu i maszyn. Jesteśmy również otwarci na współpracę zlecane przez pośrednika który pozyskuje klienta.

Reklamacje i zwroty

Do reklamacji towaru wymagamy dostarczenia towaru do punktu, oraz wymagany jest dowód zakupu

Dokładne zasady zwrotów znajdą Państwo tu:

Dowodem zakupu jest: Paragon lub ksero paragonu, faktura imienna, faktura VAT, faktura korygująca, dokument WZ i inne dokumenty potwierdzające zakup

Telefonicznie pod numerem 730 730 709 bądź osobiście w punkcie.