Usługi

Dziesięć lat działalności na rynku nauczyło nas, jak ważnym jest dostosowanie się do potrzeb i wymagań klienta. Właśnie dlatego, postanowiliśmy działać na wielu płaszczyznach, by móc jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę do zmieniającego się zapotrzebowania. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie i zapewniamy doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Z naszą firmą możesz czuć się bezpiecznie. Jesteśmy terminowi i rzetelni, dlatego zaufało nam wielu klientów, gotowych polecać nasze usługi. 

Usługi elektryczne

Układanie i naprawa sieci elektrycznej to jedna z naszych głównych usług. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Słyniemy z dokładności i rzetelności na każdym etapie prac.

Usługi budowlane

Budowa oraz remont to prace, które wymagają wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wszystko wykonamy poprawnie.

Anteny telewizyjne

Kompleksowo montujemy anteny TV satelitarne i naziemne. Realizacja obejmuje projekt, prawidłowe podłączenie oraz ustawienie anten.

Monitoring i alarmy

Doradzimy i razem z tobą przygotujemy projekt dostosowany do twoich potrzeb. Dzięki takiemu podejściu możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami.

Wypożyczalnia

Wypożyczamy osuszacze, wiatraki, nagrzewnice, odkurzacz piorący oraz prościarkę do drutu odgromowego.

Naprawa urządzeń i maszyn

Serwisujemy elektronikę i maszyny. Diagnozujemy usterkę, zamawiamy części i naprawiamy je w możliwie najszybszym terminie.